DateLine

DateLine 0.96

Kalendarz miej zawsze na Biurku

Zalety

  • Można go umieścić gdzie się chce
  • Dużo opcji zmiany wyglądu

Wady

  • Nie pokazuje aktualnych zdarzeń
  • Nazwa miesiąca wyświetlana jest w niepoprawnej formie

Niezły
6
DateLine to darmowy program wyświetlający na Biurku pasek kalendarza. Jest on bezpośrednio powiązany z systemową aplikacją iCal.

DateLine to po prostu pasek z wszystkimi dniami danego miesiąca, cały czas widoczny na Biurku. Kliknięcie odpowiedniej daty przenosi nas bezpośrednio do programu iCal, gdzie możemy sprawdzić zaplanowane na ten dzień zadania. Niestety, DateLine nie informuje nas o tym co mamy dziś zrobić, ani nie robi nic innego. Aktualny dzień jest wyróżniony większą kropeczką, jednak nasze zmęczone testowaniem programów oczy miały problemy z jej odnalezieniem. Ikonka iCal z aktualną datą jest dziesięć razy bardziej widoczna.

DateLine pozwala modyfikować wygląd paska. Możemy zmieniać jego kształt, kolor, rozmiar czcionki, przesuwać go, rozszerzać, zwężać. Mamy również możliwość ustawienia, czy ma być widoczny cały czas, czy tylko kiedy nie mamy otwartych okien. W trakcie testów trudno nam było się doszukać jakiegokolwiek praktycznego zastosowania dla tego programu. Duże możliwości dostosowania wyglądu świadczą, że jest on przeznaczony dla osób, które po prostu lubią mieć coś takiego na ekranie.

DateLine to program dla lubiących mieć kalendarz zawsze przed sobą. Razi brak jakiejkolwiek dodatkowej funkcjonalności.

Najczęściej pobierane Plany i kalendarze na mac

Więcej

Opinie użytkowników o DateLine